Dodany: 2011-05-04 13:16:45

Historia medycyny estetycznejJak wiemy, każda kobieta dąży do tego, żeby być najpiękniejszą i cały czas chce się odmładzać. Niektóre z nich decydują się na jakieś operacje plastyczne, inne na stosowanie jakiś kosmetyków, a jeszcze inne na korzystanie z zalet medycyny estetycznej.

 

Tego typu rozwiązanie to bardzo dobra sprawa, dla kobiet, które nie chcą się poddawać operacjom i zabiegom chirurgicznym. Medycyna estetyczna katowice to zabiegi, nie wymagające cięć skalpelem i są przeprowadzane bez konieczności długich pobytów w szpitalu. Poza tym medycyna estetyczna katowice nie jest nowością na rynku kosmetologii, a swoje początki miała w latach 70 XX wieku.

 

„Ojcem” medycyny estetycznej jest Jean Jacques Legranda, który w 1973 roku w Paryżu powołał do życia Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Do Polski termin  medycyna estetyczna katowice trafił na początku lat 90 XX wieku, kiedy to powstała Sekcja Medycyny Estetycznej, działająca przy Polskim Towarzystwie Lekarskich. Popularyzacja tej dziedziny „upiększenia” rozwinęła się bardzo dynamicznie i obecnie jest bardzo często spotykana wśród kobiet, które chcą coś z sobą zrobić, by móc się znów podobać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia medycyny estetycznej
Nick: