Dodany: 2014-03-27 15:15:38

CellulitZ czym, oprócz nadwagi, najczęściej zmagają się dzisiejsze kobiety? Oczywiście z cellulitem. Skórka pomarańczopwa zalega najczęściej na udach i jest tam bardzo widoczna. To sprawia, że wstydzimy się zakładać latem krótkie spodenki i unikamy wychodzenia na plażę. Jak to jest, że cellulit tak bardzo utrudnia nam życie?

 

Cellulit, jeśli nie poddamy go endermologia poznań, może nam bardzo utrudnić funkcjonowanie. Czym dokładnie jest? Specjaliści pod endermologia poznań podkreślają, że cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. To nieprawidłowe rozmieszczenie, według endermologia poznań, łączy się jednocześnie z obrzękowo – włóknistymi zmianami tkanki podskórnej.

 

To dlatego cellulit wygląda jak skórka pomarańczowa, albo kaszka. Zazwyczaj pojawia się on w okresie dojrzewania i zostaje z nami na całe życie. Efektem tych działań jest pofałdowana skóra głównie na udach, ale również biodrach, kolanach, ramionach, pośladkach i sutkach. Mogą się pojawiać również zgrubienia powodujące ból. Głównym powodem występowania jest nadmiar estrogenów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cellulit
Nick: