Dodany: 2014-03-27 14:00:06

 

Koszt zabiegu endermologiiOstatnio coraz częściej pytacie o to, jak poradzić sobie z uciążliwym problemem skórki pomarańczowej. Mówicie, że próbowaliście licznych metod, głownie były to balsamy, kremy i maski, które miały rozwiązać problem. Tak się jednak nie stało. Nie jest to dziwne biorąc pod uwagę fakt, że kremy wnikają zbyt płytko, żeby działać na tkankę łączną. Dlatego ja polecam wam zabieg endermologia poznań, który jest bardzo skuteczny.

 

Skuteczność, to jednak nie wszystko, ważne jest również cena. Balsamy i kremy są tanie, zaś zabieg endermologia poznań jest znacznie droższy. Ile kosztuje? Zazwyczaj jedna sesja to koszt kilkuset złotych. Większość gabinetów wycenia endermologia poznań na czterysta złotych, a takich zabiegów trzeba wykonać kilka, aby uzyskać efekty. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie, więc ciężko tu mówić o jakimś minimum, czy maksimum.

 

Do ceny zabiegu trzeba jeszcze wliczyć cenę kombinezonu, który jest dość drogi, bo kosztuje około tysiąca złotych. To sporo, dlatego nic dziwnego, że wciąż wiele kobiet woli próbować kolejnych balsamów, bo na endermologia poznań je po prostu nie stać. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt zabiegu endermologii
Nick: