Dodany: 2014-03-27 13:41:14

 

Endermologia - przeciwwskazaniaWiększość osób, które mają problem z cellulitem, próbuje się go pozbyć z pomocą kremów i balsamów, a to jest zupełnie nieskuteczny sposób. są jednak zabiegi, które wykazują się bardzo duża skutecznością. Takim właśnie zabiegiem jest endermologia poznań. Pozwala on pozbyć się cellulitu właściwie na stałe. Są jednak pewne przeciwskazania.

 

Jak każdy zabieg, również endermologia poznań ma pewne przeciwskazania. Jak się pewnie domyślacie do tych przeciwskazań należy na pewno ciąża. Nie można niestety korzystać z endermologia poznań w czasie ciąży, ani na kilka miesięcy po ciąży. Jest to jednak zabieg, który ingeruje w nasze ciało dość mocno.

 

Poza tym, nie należy poddawać się endermologia poznań w okresie karmienia piersią, aby nie stracić pokarmu. Do przeciwskazań należy również skłonność do żylaków, albo już istniejące żylaki. Zabieg bowiem wykorzystuje nacisk na daną partię ciała, co mogłoby spowodować pęknięcie żylaków, a to bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia pacjenta. Jest więc tych zaleceń dość sporo.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Endermologia - przeciwwskazania
Nick: