Dodany: 2014-03-27 12:09:57

 

Przebieg zabiegu endermologiiOstatnio coraz częściej pytacie mnie o to, jak pozbyć się cellulitu. Narzekacie, że próbowałyście chyba wszystkich dostępnych na rynku balsamów, kremów i masek i nic wam nie pomaga. Mam na to jedną radę - endermologia poznań. Nie wiecie co to jest? Zaraz wam wszystko wyjaśnię.

 

Zabieg endermologia poznań to bardzo skuteczna metoda walki ze skórką pomarańczową, która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nie stosuje się w niej żadnych balsamów ani kremów, które zaznaczam – są absolutnie nieskuteczne i nie mają szans na zaradzenie problemowi.

 

Jak wygląda taki zabieg endermologia poznań? Ubieramy się w specjalnie przygotowany dla nas kombinezon, który ma zwiększyć skuteczność metody, a następnie poddajemy się działaniu masażu mechanicznego, specjalne urządzenie próżniowe zasysa fragment naszej skóry, po czym dwie rolki masują go ze stałą siłą nacisku. Dzięki temu, wzmaga się praca układu limfatycznego, który pozbywa się z organizmu zbędnych substancji, które są odpowiedzialne za istnienie skórki pomarańczowej. Wszystko jest usuwane z naszego ciała, a nasza skóra staje się gładka i jędrna. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg zabiegu endermologii
Nick: