Dodany: 2014-03-27 11:37:23

 

Endermologia - na czym polegaIle z was dotyka problem cellulitu? Założę się, że jest takich osób całkiem sporo. Cellulit jest dość powszechnym problemem zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli próbowaliście z nim walczyć z pomocą balsamów i kremów do ciała, to nie mieliście szans. Nie działają one na ten problem. Tutaj skuteczna jest jedynie endermologia poznań.

 

Może nie słyszeliście jeszcze o tym zabiegu, bo nie jest on wcale tak popularny, co jest akurat dziwne. Zabieg jest bowiem bardzo skuteczny. A na czym dokładnie polega endermologia poznań? Jest to rodzaj mechanicznego masażu, który przeprowadza się z użyciem odpowiedniego sprzętu.

 

Polega on na tym, że dwie niezależne od siebie głowice wykonują masaż danego fragmentu ciała. Aby wzmocnić efekt działania, stosuje się jeszcze komorę, która zasysa fragment ciała. Jest to zabieg próżniowy. Mimo że pewne szczegóły endermologia poznań brzmią boleśnie, to siła zasysania i masowania jest dobierana indywidualnie tak, żeby endermologia poznań nie była bolesna dla pacjenta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Endermologia - na czym polega
Nick: