Dodany: 2014-03-27 11:06:59

 

EndermologiaJednym z największych problemów współczesności jest oczywiście nadwaga. Coraz więszy procent ludzi na nią cierpi i próbuje z nią walczyć. Głównym powodem takiej sytuacji jest oczywiście sposób życia oraz odżywiania, który jest nieprawidłowy. Na szczęście endermologia poznań ma swoje sposoby na walkę z rezultatami nadwagi, czyli między innymi cellulitem.

 

Na czym dokładnie polega zabieg endermologia poznań? Jest to zabieg, który krótko można określić jako mechaniczny masaż. Wykorzystuje on bowiem przyrząd, który wykonując masaż zastępuje ludzi. Przyrząd jest zbudowany w ten sposób, że działające niezależnie od siebie głowice wykonują masaż, a dodatkowa komora zasysa jeszcze część skóry, dzięki czemu oddziaływanie jest jeszcze silniejsze.

 

Dzięki takiemu podwójnemu działaniu, endermologia poznań jest skuteczna i świetnie radzi sobie z cellulitem. Zabieg wykonywane jest zazwyczaj w gabinetach medycyny estetycznej, chociaż zdarza się, że znajdziemy go w ofercie dermatologów. Jest to jednak rzadkie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Endermologia
Nick: